MEDITALK NEDİR?

Meditalk Nedir?

 

Meditalk, MEDİFEST ‘in konferans bölümüdür.

Meditalk’da üç ana başlık ele alınacaktır: Kariyer Sohbetleri, Sağlıkta Girişim-Beyaz Önlüklü Liderler ve Bireysel Markalaşma. Her başlık için Türkiye’nin dört bir yanından, farklı sağlık alanlarından, alanında uzman, birbirinden değerli konuşmacılarımız bizlerle olacaktır.

 

Kariyer Sohbetleri

 

Kariyer Sohbetleri oturumlarında sağlık sektöründe kariyer basamaklarını teker teker çıkmış, alanında uzman konuşmacılarımızla bir araya geleceğiz. Değerli konuşmacılarımız bizlere kendi yol haritalarını ve kıymetli tecrübelerini aktaracaklar. Kendi deneyimlerinden yola çıkarak sağlık alanındaki fırsatları bizlerle paylaşacak ve başarıya giden yolda önümüzü aydınlatacaklar.

 

Bireysel Markalaşma

 

Bireysel Markalaşma oturumu panel şeklinde gerçekleştirilecektir. Meslek hayatlarında fark yaratmış; icatları, kitapları, uygulamaları ve isimleri ile sağlık alanında marka sayılan; yakından tanımak istediğimiz saygıdeğer konuşmacılarımız bu panelde yer alacaktır. Sağlık alanında markalaşma hakkında tüm sorularımızın cevaplarını bu oturum ile bulmuş olacağız.

 

Sağlıkta Girişim

 

Beyaz Önlüklü Liderler oturumunda, bilim dünyasına sağladıkları katkılarla genç meslektaşlarına idol olan sağlık profesyonellerimizle bir araya geleceğiz. Girişimlerini gerçekleştirirken nelerden ilham aldıkları; yaşadıkları zorluklar; kriz, zaman yönetimi ve çok daha fazlası için bu oturumu kaçırmayın!

Girişimcilik ve sağlık sektörü hakkında merak ettiğiniz her şey için bizi takip etmeyi unutmayın.